Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу

Дата: 10 лютого 2022 о 08:03

Тимчасовий

порядок організації освітнього процесу

в Бурімському закладі загальної середньої освіти І – ІІ ступенів  Ічнянської міської ради

у 2021-2022 навчальному році в період карантину

в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Даний порядок розроблений відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанов  Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19) та №50 від 22.08.2020 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти еа період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19),  листа МОН України від 05.08.2020 №1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» та з метою забезпечення інфекційної безпеки у закладі та організації повноцінного освітнього процесу.

Цей порядок діє у разі встановлення Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Даний порядок буде розміщено в закладі та на його сайті . Про будь-які зміни щодо встановлених обмежень та умов організації освітнього процесу буде повідомлено через офіційні сторінки в мережі Інтернет та при вході до начального закладу.

І. Особливості роботи навчального закладу в умовах карантину

1. Вхід у приміщення закладу дозволяється педагогічним працівникам, обслуговуючому персоналу та здобувачам освіти 5-9 класів лише за наявності захисної маски або респіратора. Педагогічні працівники, здобувачі освіти 5-9 класів можуть не використовувати захисні маски під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

2. Учням 1-4 класів дозволено входити до приміщень закладу освіти та пересуватися ними без захисної маски та респіратора.

3. У закладі організовано забезпечення засобами індивідуального захисту всіх працівників ( із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну - безпосередньо на робочому місці кожного працівника).  Зміна масок кожні три години.

4. Якщо  працівники користуються масками багаторазового використання, то обов'язково повинні мати герметичні пакетики (zip-пакет, або папка на кнопці, тощо). Для нової (запасної) одноразової маски також повинен бути пакетик.

5. Допуск до роботи персоналу закладу здійснюється на підставі термометрії безконтактним термометром. Працівники з ознаками гострого респіраторного захворювання або з підвищеною температурою тіла понад 37,20С не допускаються до виконання своїх обов’язків. Вимір температури тіла проводиться безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію про використання термометрів).  Вхідний скринінг працівників проводить черговий учитель (  згідно графіка чергувань педагогічних працівників):

Понеділок – Войцещук В.І.;

Вівторок –  ІвахноГ.Д.

Середа –  Івахно О.А.

Четвер – Ненич В.А.

П’ятниця –  Підгайна О.І.

6. Черговий учитель  приходить до навчального закладу о 8.00 год. та робить відмітку у журналі контролю термометрії про допущення до роботи працівників.

7. У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла або з вищевказаними симптомами співробітник до роботи не допускається. Про такий випадок черговий учитель повідомляє директора закладу та робить відмітку у аркуші контролю термометрії про недопущення до роботи.

8. При виявленні підвищеної температури тіла (вище 37,1 С) або респіраторних симптомів вдома працівник закладу повідомляє свого безпосереднього керівника та не виходить на роботу.

9. Для вирішення питань, що не потребують особистої присутності, максимально використовувати засоби зв’язку (Інтернет, телефон). Близькі контакти між персоналом обмежуються.

10. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, що супроводжують дітей з інвалідністю. Спілкування педагогічних працівників з батьками здійснюється дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку.

11. На час проведення протиепідемічних заходів призупиняється чергування 5-9 класів по навчальному закладу.

12. Усі працівники та здобувачі освіти проходять інструктажі щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів, профілактичні навчання, зокрема щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації.

13. Педагогічними працівниками за 5 хв .до  початку занять проводиться опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. Опитування проводиться педагогами  у класах згідно розкладу занять.

14. Якщо у вчителя виникає підозра щодо наявності у здобувача освіти інфекційного захворювання, то його відправляють до входу , біля якого черговий учитель проведе  вимір температури тіла безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію про використання термометрів).

15. Якщо у здобувача освіти визначено температуру тіла вище 37,0 С або наявні інші симптоми респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) дитина до занять не допускається:

  • якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється додому з рекомендацією звернутись до сімейного лікаря;
  • якщо дитина прийшла без супроводу дорослого, то на здобувача освіти одягається медична маска і  чергова прибиральниця службових приміщень  проводить його до кімнати ізоляції. По телефону викликаються батьки дитини та у разі необхідності – швидка медична допомога. Після чого  адміністрацією і батьками приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.

16. Після того, як здобувач освіти з підвищеною температурою тіла або респіраторними симптомами був відсторонений від освітнього процесу, до навчального закладу дитина може повернутись лише після одужання та отримання довідки від сімейного лікаря про те, що вона здорова та може бути допущена до відвідування закладу освіти.

17. Директор щоденно проводить моніторинг та аналіз відвідування занять здобувачами освіти з метою раннього виявлення збільшення захворюваності.

18. Дотримання працівниками та здобувачами освіти правил особистої гігієни, соціального дистанціювання, уникнення масових скупчень обов’язкове.

19. Усі працівники закладу, здобувачі освіти після використання засобу індивідуального захисту (1 маска на 3 год  роботи) повинні ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

20. Використані маски, респіратори слід викидати лише у відповідний контейнер з позначкою « Для використани масок та рукавичок».

21. Педагогічним працівникам необхідно уникати організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшити кількість комунікаційних вправ, не використовувати групових ігор, що передбачають тактильний контакт. Ранкові зустрічі проводити із дотриманням соціальної дистанції.

22. Відповідальність за прихід до навчального закладу здорової  дитини (з нормальною температурою тіла (до 37,0 С), відсутністю наявних симптомів гострого респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) несуть батьки.

23. З метою впровадження заходів щодо застосування практики соціального дистанціювання та уникнення скупчення, спрямованих на мінімізацію контактування з іншими особами, у навчальному закладі запроваджується відкриття двох входів. Учні 1-5 класів користуються основним входом до закладу  та переміщуються лише першим коридором.. Учні 6-9 класів  користуються аварійним виходом та переміщуються лише другим коридором. Довільно пересуватися  по закладу  не дозволяється.

ІІ. Організація навчальних занять

З 1 вересня 2021 року навчання проводити в одну зміну.

Для учнів 1 класу

Початок

Закінчення

Тривалість перерви

Відкриття школи

08.00

Явка вчителів

08.00

І урок 1 клас

08.30

09.05

20 хв.

ІІ урок 1 клас

09.25

10.00

20 хв.

ІІІ урок 1 клас

10.20

10.55

30 хв.

ІV урок 1 клас

11.25

12.00

30 хв.

V урок 1 клас

12.30

13.05

20 хв.

Закриття школи

16.30

Для учнів 2-4 класу

Початок

Закінчення

Тривалість перерви

Відкриття школи

08.00

Явка вчителів

08.00

І урок 2-4 клас

08.30

09.10

15 хв

ІІ урок 2-4 клас

09.25

10.05

15 хв

ІІІ урок 2-4 клас

10.20

11.00

25 хв.

ІV урок 2-4 клас

11.25

12.05

25 хв.

V урок 2-4 клас

12.30

13.10

15 хв.

VІ урок 2-4 клас

13.25

14.05

15 хв.

Закриття школи

16.30

Для учнів 5-9 класу

Початок

Закінчення

Тривалість перерви

Відкриття школи

08.00

Явка вчителів

08.00

І урок 5-9 клас

08.30

09.15

10 хв

ІІ урок 5-9 клас

09.25

10.10

10 хв

ІІІ урок 5-9 клас

10.20

11.05

20 хв.

ІV урок 5-9 клас

11.25

12.10

20 хв.

V урок 5-9 клас

12.30

13.15

10 хв.

VІ урок 5-9 клас

13.25

14.10

10 хв.

VІІ урок 5-9 клас

14.20

15.05

10 хв.

Закриття школи

16.30

1. Кожен учитель в межах навчальної програми  протягом вересня місяця здійснює корегування з метою організації повторення навчального матеріалу за період з березня по травень 2019 – 2020 навчального року.

2. Для мінімізації пересування здобувачів освіти у приміщенні закладу освіти за кожним класним колективом закріплений навчальний кабінет для проведення усіх уроків, за виключенням інформатики,  фізичної культури,  та трудового навчання.

6. Забезпечується використання розмітки на підлозі, що полегшує організацію двостороннього руху коридорами.

7. У той час, коли діти на перерві , здійснюється 10-хвилинне провітрювання класів.

8. За умови сприятливої погоди здобувачі освіти під час перерв перебувають на свіжому повітрі на шкільному  подвір’ї у присутності  чергових учителів та чергових класоводів.

9. Ранкові зустрічі у 1-3-х класах за сприятливих погодних умов проводяться на свіжому повітрі.

10. За можливості, передбачається організація проведення навчальних занять з окремих предметів на відкритому повітрі.

11. Запроваджується гнучка структура навчального року з можливістю внесення змін до термінів проведення канікул, початку та завершення навчальних семестрів, з урахуванням епідеміологічної ситуації.

12. Передбачене уникання організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшення кількості комунікаційних вправ, групових ігор, що передбачають тактильний контакт, проведення ранкових зустрічей із дотриманням соціальної дистанції, за можливості, на свіжому повітрі тощо.

13. На вході до закладу освіти та у його приміщеннях передбачається розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби СОVID-19.

ІІІ. Організація харчування та питного режиму

1. Особливості роботи їдальні в умовах карантину

1.1. здобувачі освіти та працівники закладу освіти заходять у приміщення їдальні в засобах індивідуального захисту, дотримуються соціальної дистанції;

1.2. харчування надається  учням 1-9 класів та працівникам  тільки за умови ретельної обробки ними рук із використанням рідкого мила та застосування паперових чи електрорушника, наявних у їдальні біля рукомийника;

1.3. за одним столом розміщується не більше 4-х осіб (відстань між столами в їдальні не менше 1,5м);

1.3. кухар харчоблоку виконує свою роботу лише в засобах індивідуального захисту із дотриманням  правил їх використання;

1.4. кухар їдальні видає страви у засобах індивідуального захисту: захисній масці/респіраторі, захисних окулярах/ захисному щитку, одноразових рукавичках;

1.5. у період карантину організація питного режиму відбувається із використанням індивідуального (пляшки з водою) посуду;

1.6. чергування учнів в їдальні не проводиться;

1.7. сервірування столів проводить кухар.

1.8. після харчуванням І та ІІ змін кухарем проводиться дезінфекція столів, а прибиральниками службових приміщень – провітрювання обідньої зали  та вологе прибирання.

2. Графік харчування здобувачів освіти

Час

Класи

11.00 -11.30

1-4

12.00 – 12.30

5-9

ІV. Організація дотримання правил респіраторної гігієни та

 протиепідемічних заходів

  1. Основним заходом гігієни рук в умовах навчального закладу є миття рук з милом.
  2. Використання антисептику доцільне лише в тому випадку, коли немає доступу до води та мила.
  3. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або в якості заміни миття рук недоцільне та неефективне.
  4. Тертя рук з милом повинно тривати не менше 30-40 секунд.
  5. В приміщенні закладу знаходиться рукомийник, який обладнаний рідким милом в дозаторі .
  6. Кожен учень користується індивідуальними паперовими рушниками, які знаходяться в класних кімнатах.
  7. Контейнери для використаних паперових рушників розміщені  біля рукомийника.
  8. Передбачається проведення навчання працівників закладу та здобувачів освіти щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації, контроль за виконанням цих вимог.
  9. Організується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремий контейнер з кришкою та з яскравою відміткою « Для використаних масок та рукавичок». 
  10. На вході до всіх приміщень закладу організовуються місця для обробки рук антисептичними засобами: учні 1-4 класів за участю вчителя, учні 5-9-х класів у присутності вчителя. Обробка рук антисептиком проводиться методом втирання протягом 30 секунд.

Питання, які залишилися поза межами цього порядку, вирішуються індивідуально з директором навчального закладу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.