Село Бурімка було засноване в 1634 році, проте школи в ньому не було до 1882 року. Саме цього року в селі відкривається церковно - приходська школа . Навчання проводили один вчитель і священник у звичайній сільській хаті. Навчалися діти різного віку із заможних родин.
У 1912 році земство розпочинає будівництво нової типової на той час школи. Через два роки було споруджено шкільне приміщення з класами, учительською, кабінетом директора та будинок для вчителів на чотири квартири. Школа була чотирирічка.
Вже в 1924 році в Бурімці та сусудніх Шиповичах працювало 6 вчителів, навчалося 211 дітей. В довоєнний період число учнів в Бурімці зростає до 320. У 1931 році чотирирічна школа була зареєстрована в семирічку. Навчання проводилось у дві зміни. Наповнюваність класів доходила до 40 учнів. Класних кімнат не вистачало класи були розміщені в приміщенні старої сільської пошти.
Мирне життя бурім чан перервала війна. В період окупації школа не працювала. Лише у 1943 році шкільний дзвоник Бурімської семирічки покликав за парти дітей, 250 дітей не могли вміститися в чотирьох класах, навчання проводилося ще в двох пристосованих будинках, причому розміщених на значній відстані від головної споруди школи.
У 1945 році директором школи стає офіцер, інвалід війни Шевченко Іван Андрійович. Саме з його іменем пов'язана наступна реконструкція школи. У 1946 році на шкільному подвір’ї споруджуються ще два навчальні будинки, трохи згодом - шкільна їдальня на 130 місць. Школа стає восьмирічною, в ній працює 14 вчителів, навчається 450 учнів.
Наприкінці 80 -х років піднімається питання про реорганізацію школи в середню. З іменем директора школи Сліпця Олександра Івановича пов'язана добудова такої ж за площею сторуди до основного приміщення.
До 1991 року були зведені стіни і дах новобудови, але після розпаду СРСР роботи зупинилися на невизначений період.
У 2002 році директором школи призначено Зеленського Миколу Андрійовича. У цьому ж році схід громади села виніс рішення продовжити добудову школи із залученням коштів УФСІ. 297 сімей внесли 6429 гривень, необхідних для реалізації проекту фонду. В школі введено в дію газову котельню, газифіковано їдальню, зроблено водогін. За три роки роботи були закінчені. 1 вересня 2005 року оновлена школа розпочала своє друге життя.
З 2009 року навчальний заклад очолює Карпець Олена Володимирівна. На сьогодні колектив закладу - це 11 педагогів та 32 учні.